RD10RB6RVAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla RD10RB6RVAT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10RB6RVAT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RB6RVAT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RB6RVAT
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 6 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Obrotowe z trzpieniem Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ aktuatora
Obrotowe z trzpieniem
Długość
0,394" (10,00mm)