RD10RA6CGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przełączniki DIP Uzupełnienie BCD 6 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10RA6CGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA6CGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA6CGT
Opis
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Uzupełnienie BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
6
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)