RD10AB8RGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla RD10AB8RGT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AB8RGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AB8RGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AB8RGT
Opis
SW ROTARY DIP OCTAL 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Ósemkowy 8 pozycja Montaż powierzchniowy Obrotowe z trzpieniem Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,555" (14,10mm)
Opakowanie
Rurka
Obwód
Ósemkowy
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
8
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Długość
0,394" (10,00mm)