RD10AB10CGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla RD10AB10CGR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AB10CGR
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AB10CGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RD10AB10CGR
Opis
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Uzupełnienie BCD 10 pozycja Montaż powierzchniowy Obrotowe z trzpieniem Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,555" (14,10mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Uzupełnienie BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Obrotowe z trzpieniem
Długość
0,394" (10,00mm)