RD10AA16RVAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
CIT Relay and Switch
W magazynie: 117
Arkusz danych
W magazynie: 0
Przełączniki DIP Szesnastkowy 16 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA16RVAT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA16RVAT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA16RVAT
Opis
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
Szesnastkowy
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Długość
0,394" (10,00mm)