RD10AA16CTT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Przełączniki DIP Szesnastkowy z dodatkiem 16 pozycja Otwór przelotowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA16CTT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA16CTT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA16CTT
Opis
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,256" (6,50mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
Szesnastkowy z dodatkiem
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Długość
0,394" (10,00mm)