RD10AA10CTT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 123
Arkusz danych
Przełączniki DIP Uzupełnienie BCD 10 pozycja Otwór przelotowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA10CTT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA10CTT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA10CTT
Opis
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi
Producent
CIT Relay and Switch
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Wysokość nad płytką
0,256" (6,50mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
Uzupełnienie BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Zmywalne
Tak
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)