J1524CT24VDCDT
Numer produktu DigiKey
2449-J1524CT24VDCDT-ND
Producent
Numer produktu producenta
J1524CT24VDCDT
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J1524CT24VDCDT Modele
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik, przycisk testu
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie przełączania
300V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
3000VA
Rezystancja cewki
640 Ohms
Prąd cewki
37.5 mA