J1511CP36VAC1.2D
Numer produktu DigiKey
2449-J1511CP36VAC1.2D-ND
Producent
Numer produktu producenta
J1511CP36VAC1.2D
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 36V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 36V~ Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J1511CP36VAC1.2D Modele
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
28,8V~
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
10,8V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Prąd znamionowy styku
12 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
300V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
6000VA
Rezystancja cewki
370 Ohms
Prąd cewki
97.3 mA