J120D1AS12VDC
Numer produktu DigiKey
2449-J120D1AS12VDC-ND
Producent
Numer produktu producenta
J120D1AS12VDC
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J120D1AS12VDC Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-30°C - 55°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
20 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
300V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
6000VA
Rezystancja cewki
160 Ohms
Prąd cewki
75 mA