J115F3E1CS12DSX.6BZ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F3E1CS12DSX.6BZ jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F3E1CS12DSX.6BZ
Numer produktu DigiKey
2449-J115F3E1CS12DSX.6BZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F3E1CS12DSX.6BZ
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F3E1CS12DSX.6BZ Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
50 mA
Rezystancja cewki
240 Ohms