J115F3E1CL12DSX.9FZ
J115F3E1CL12DSX.9FZ
J115F3E1CL12DSX.9FZ
Numer produktu DigiKey
2449-J115F3E1CL12DSX.9FZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F3E1CL12DSX.9FZ
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
J115F3E1CL12DSX.9FZ Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
75 mA
Rezystancja cewki
160 Ohms