J115F3E1AS24DSX.9BZ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F3E1AS24DSX.9BZ jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F3E1AS24DSX.9BZ
Numer produktu DigiKey
2449-J115F3E1AS24DSX.9BZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F3E1AS24DSX.9BZ
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST N.O. 30A
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F3E1AS24DSX.9BZ Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
37.5 mA
Rezystancja cewki
640 Ohms