J115F31CL24VDCS.9
Numer produktu DigiKey
2449-J115F31CL24VDCS.9-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F31CL24VDCS.9
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 24V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
J115F31CL24VDCS.9 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187"/0,250"
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
11080VA, 4400W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
37.5 mA
Rezystancja cewki
640 Ohms