J115F2E1CL24DSX.6FZ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F2E1CL24DSX.6FZ jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F2E1CL24DSX.6FZ
Numer produktu DigiKey
2449-J115F2E1CL24DSX.6FZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F2E1CL24DSX.6FZ
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F2E1CL24DSX.6FZ Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
25 mA
Rezystancja cewki
960 Ohms