J115F2E1AS24DSX.9FC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F2E1AS24DSX.9FC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F2E1AS24DSX.9FC
Numer produktu DigiKey
2449-J115F2E1AS24DSX.9FC-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F2E1AS24DSX.9FC
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST N.O. 30A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F2E1AS24DSX.9FC Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
37.5 mA
Rezystancja cewki
640 Ohms