J115F2E1AS110DSX.9FC
J115F2E1AS110DSX.9FC
J115F2E1AS110DSX.9FC
Numer produktu DigiKey
2449-J115F2E1AS110DSX.9FC-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F2E1AS110DSX.9FC
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST N.O. 30A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 110V= Cewka Dogniazdowe
Modele EDA/CAD
J115F2E1AS110DSX.9FC Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Napięcie wymuszenia działania
82,5V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
11V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
8.2 mA
Rezystancja cewki
13.445 kOhms