J115F21A12VDCS.6
Numer produktu DigiKey
2449-J115F21A12VDCS.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F21A12VDCS.6
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
J115F21A12VDCS.6 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
9600VA, 1120W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
50 mA
Rezystancja cewki
240 Ohms