J115F1K1AH24VDCS2.25
Numer produktu DigiKey
2449-J115F1K1AH24VDCS2.25-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F1K1AH24VDCS2.25
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
J115F1K1AH24VDCS2.25 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Prąd znamionowy styku
50 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
277V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
13850VA
Rezystancja cewki
256 Ohms
Prąd cewki
93.8 mA