J115F1E1AS12DSH.9FZ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F1E1AS12DSH.9FZ jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F1E1AS12DSH.9FZ
Numer produktu DigiKey
2449-J115F1E1AS12DSH.9FZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F1E1AS12DSH.9FZ
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST N.O. 30A
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F1E1AS12DSH.9FZ Modele
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA, 840W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
75 mA
Rezystancja cewki
160 Ohms