J115F11CH24VDCS61.5U
Numer produktu DigiKey
2449-J115F11CH24VDCS61.5U-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F11CH24VDCS61.5U
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50A 24V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
J115F11CH24VDCS61.5U Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
50 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny-tlenek indu (AgSnOInO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Obciążenie - maks. przełączanie
13850VA, 5500W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
62.5 mA
Rezystancja cewki
384 Ohms