J115F11C12VDCSH.6
Numer produktu DigiKey
2449-J115F11C12VDCSH.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F11C12VDCSH.6
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 12V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
J115F11C12VDCSH.6 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
9600VA, 1120W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
50 mA
Rezystancja cewki
240 Ohms