J115F11C12VDCS.6U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla J115F11C12VDCS.6U jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F11C12VDCS.6U
Numer produktu DigiKey
2449-J115F11C12VDCS.6U-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F11C12VDCS.6U
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 12VDC
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
J115F11C12VDCS.6U Modele
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny-tlenek indu (AgSnOInO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Obciążenie - maks. przełączanie
9600VA, 1120W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
50 mA
Rezystancja cewki
240 Ohms