J115F11C110VDCSH.6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 110V= Cewka Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J115F11C110VDCSH.6
Numer produktu DigiKey
2449-J115F11C110VDCSH.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F11C110VDCSH.6
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 110V
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
J115F11C110VDCSH.6 Modele
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Napięcie wymuszenia działania
82,5V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
11V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
9600VA, 1120W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
5.5 mA
Rezystancja cewki
20.167 kOhms