J115F11A48VDCSH.6
Numer produktu DigiKey
2449-J115F11A48VDCSH.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
J115F11A48VDCSH.6
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 48V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J115F11A48VDCSH.6 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
36V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
277V~, 110V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Obciążenie - maks. przełączanie
9600VA, 1120W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
12.5 mA
Rezystancja cewki
3.84 kOhms