J114AF2CS24VDC.53
Numer produktu DigiKey
2449-J114AF2CS24VDC.53-ND
Producent
Numer produktu producenta
J114AF2CS24VDC.53
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J114AF2CS24VDC.53 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
8 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
380V~, 110V= - (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
3040VA, 880W
Rezystancja cewki
1.05 kOhms
Prąd cewki
22.9 mA