J1071CS12VDC.36
Numer produktu DigiKey
2449-J1071CS12VDC.36-ND
Producent
Numer produktu producenta
J1071CS12VDC.36
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J1071CS12VDC.36 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
10 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd znamionowy styku
15 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
125V~, 30V= (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Obciążenie - maks. przełączanie
1875VA, 450W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
30 mA
Rezystancja cewki
400 Ohms