J104D2C12VDC.36S
Numer produktu DigiKey
2449-J104D2C12VDC.36S-ND
Producent
Numer produktu producenta
J104D2C12VDC.36S
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J104D2C12VDC.36S Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Producent
CIT Relay and Switch
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
6 ms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
2 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
300V~, 100V=
Typ przekaźnika
Przeznaczenie ogólne
Obciążenie - maks. przełączanie
500VA, 200W
Rezystancja cewki
400 Ohms
Prąd cewki
30 mA