J1021CS3P24VDC.36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
J1021CS3P24VDC.36
Numer produktu DigiKey
2449-J1021CS3P24VDC.36-ND
Producent
Numer produktu producenta
J1021CS3P24VDC.36
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
J1021CS3P24VDC.36 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
5 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag)
Prąd znamionowy styku
3 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
300V~, 150V= - (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
900VA, 450W
Rezystancja cewki
1.6 kOhms
Prąd cewki
15 mA