IN6BNG12W nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 1
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 10
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 145° 12V 30mA Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IN6 Series 6 mm Indicators from CIT Relay & Switch PIO | DigiKey
IN6BNG12W
Numer produktu DigiKey
2449-IN6BNG12W-ND
Producent
Numer produktu producenta
IN6BNG12W
Opis
LED PNL IND GREEN 6MM 150MM WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
30mA
Producent
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,00mm)
Opakowanie
Taca
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
170mcd
Kolor lampy
Zielone
Długość fali - szczytowa
516nm
Kolor soczewki
Zielone
Kąt widzenia
145°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
12V