IN6BBRY12C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
LED Wskaźnik panelu Czerwone, żółte Rozproszone 145° 12V czerwone, 12V żółte 25mA czerwone, 25mA żółte Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IN6 Series 6 mm Indicators from CIT Relay & Switch PIO | DigiKey
IN6BBRY12C
Numer produktu DigiKey
2449-IN6BBRY12C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IN6BBRY12C
Opis
LED PNL IND RED/YELLOW 6MM .100"
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
25mA czerwone, 25mA żółte
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,00mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Milikandele znamionowe
120mcd czerwone, 120mcd żółte
Kolor lampy
Czerwone, żółte
Długość fali - szczytowa
635nm czerwone, 592nm żółte
Kolor soczewki
Czerwone, żółte
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
12V czerwone, 12V żółte