IN6BBR12C
Numer produktu DigiKey
2449-IN6BBR12C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IN6BBR12C
Opis
LED PNL IND RED 6MM .100" QUICK
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 145° 12V 25mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
25mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,00mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Milikandele znamionowe
120mcd
Kolor lampy
Czerwone
Długość fali - szczytowa
635nm
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
12V