IN6BBB12W
Numer produktu DigiKey
2449-IN6BBB12W-ND
Producent
Numer produktu producenta
IN6BBB12W
Opis
LED PNL IND BLUE 6MM 150MM WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie Rozproszone 145° 12V 30mA Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Kategoria
Prąd
30mA
Producent
CIT Relay and Switch
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,00mm)
Opakowanie
Taca
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
100mcd
Kolor lampy
Niebieskie
Długość fali - szczytowa
463nm
Kolor soczewki
Niebieskie
Kąt widzenia
145°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
12V