IN6ANR24C
Numer produktu DigiKey
2449-IN6ANR24C-ND
Producent
Numer produktu producenta
IN6ANR24C
Opis
LED PNL IND RED 6MM .100" QUICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 145° 24V 25mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
25mA
Producent
CIT Relay and Switch
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,00mm)
Opakowanie
Taca
Rozmiar soczewki
Śr. 3,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
120mcd
Kolor lampy
Czerwone
Długość fali - szczytowa
635nm
Kolor soczewki
Czerwone
Kąt widzenia
145°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
24V