CR1102H9.5F160
Numer produktu DigiKey
2449-CR1102H9.5F160CT-ND - Taśma cięta (CT)
2449-CR1102H9.5F160TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
CR1102H9.5F160
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Otwór przelotowy
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
9,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obrys
6,20mm x 6,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 50V=
Materiał aktuatora
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,25mm