BH19NFNZX
Numer produktu DigiKey
2449-BH19NFNZX-ND
Producent
Numer produktu producenta
BH19NFNZX
Opis
SWITCH PB SPST 1A 125VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST Antywandalowe Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
36 V
Seria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Opakowanie
Taca
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,00mm
Obwód
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Prąd znamionowy (A)
1A (~), 2A (=)