BH16NBSBG
Numer produktu DigiKey
2449-BH16NBSBG-ND
Producent
Numer produktu producenta
BH16NBSBG
Opis
SWITCH PB SPST 1A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BH16NBSBG Modele
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Taca
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
3,3V=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 16,00mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Prąd znamionowy (A)
1A (~), 2A (=)
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
36 V