AH1NBSMW24WA1
Numer produktu DigiKey
2449-AH1NBSMW24WA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
AH1NBSMW24WA1
Opis
SWITCH PB SPST NO + SPST NC 20A
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPST-NO/NC Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Torba
Typ oświetlenia, kolor
LED, białe
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Funkcje
Stal nierdzewna 316
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,00mm
Prąd znamionowy (A)
10A (~/=)
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V