A51CS12VDC1.6U
Numer produktu DigiKey
2449-A51CS12VDC1.6U-ND
Producent
Numer produktu producenta
A51CS12VDC1.6U
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A51CS12VDC1.6U Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Producent
CIT Relay and Switch
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Seria
Czas pracy
5 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
3 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd cewki
133.3 mA
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny-tlenek indu (AgSnOInO)
Prąd znamionowy styku
40 A
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
380V~, 75V= - (maks.)
Rezystancja cewki
90 Ohms