A2S1CSQ6VDC1.6
Numer produktu DigiKey
2449-A2S1CSQ6VDC1.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2S1CSQ6VDC1.6
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 6V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 6V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A2S1CSQ6VDC1.6 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
4,2V=
Producent
CIT Relay and Switch
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,6V=
Seria
Czas pracy
7 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
5 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd cewki
266.7 mA
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Napięcie cewki
6V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
40 A
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
22.5 Ohms