A2M1ASQ48VDC1.6D
Numer produktu DigiKey
2449-A2M1ASQ48VDC1.6D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2M1ASQ48VDC1.6D
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 48V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A2M1ASQ48VDC1.6D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
33,6V=
Producent
CIT Relay and Switch
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Seria
Czas pracy
7 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
5 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Dioda, uszczelnienie - pełne
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd cewki
33.3 mA
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Napięcie cewki
48V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
40 A
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
1.44 kOhms