A2H1CSQ12VDC1.6D
Numer produktu DigiKey
2449-A2H1CSQ12VDC1.6D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2H1CSQ12VDC1.6D
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 50A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Modele EDA/CAD
A2H1CSQ12VDC1.6D Modele
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Dioda, uszczelnienie - pełne
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
133.3 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
12V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
50 A
Rezystancja cewki
90 Ohms
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
7,8V=