A2H1ASP12VDC1.6R
Numer produktu DigiKey
2449-A2H1ASP12VDC1.6R-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2H1ASP12VDC1.6R
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A2H1ASP12VDC1.6R Modele
Napięcie wymuszenia działania
7,8V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd cewki
150 mA
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Prąd znamionowy styku
50 A
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
80 Ohms