A2H1ASP12VDC1.6
Numer produktu DigiKey
2449-A2H1ASP12VDC1.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2H1ASP12VDC1.6
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A2H1ASP12VDC1.6 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
7,8V=
Producent
CIT Relay and Switch
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Seria
Czas pracy
10 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
10 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd cewki
133.3 mA
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
50 A
Moc cewki
1,6W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
90 Ohms