A21CSP24VDC1.9D
Numer produktu DigiKey
2449-A21CSP24VDC1.9D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A21CSP24VDC1.9D
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A21CSP24VDC1.9D Modele
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Funkcje
Dioda, uszczelnienie - pełne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd cewki
79.2 mA
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Prąd znamionowy styku
40 A
Moc cewki
1,9W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
303.2 Ohms