A11ASP48VDC1.2R
Numer produktu DigiKey
2449-A11ASP48VDC1.2R-ND
Producent
Numer produktu producenta
A11ASP48VDC1.2R
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 48V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A11ASP48VDC1.2R Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
33,6V=
Producent
CIT Relay and Switch
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Seria
Czas pracy
10 ms
Opakowanie
Rurka
Czas zwalniania
7 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd cewki
25 mA
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie cewki
48V=
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Prąd znamionowy styku
30 A
Moc cewki
1,2W
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Rezystancja cewki
1.92 kOhms