TR220MB240-1538E12 VI
Numer produktu DigiKey
2034-TR220MB240-1538E12VI-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR220MB240-1538E12 VI
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 220W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 220 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW
Producent
Cincon Electronics Co. LTD
Zastosowania
Medyczne
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
7,09" x 2,95" x 1,75" (180,0mm x 75,0mm x 44,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, FCC, TUV
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
9,17A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
220 W