TR18RDM120-01G03 BK-BK VI
Numer produktu DigiKey
2034-TR18RDM120-01G03BK-BKVI-ND
Producent
Numer produktu producenta
TR18RDM120-01G03 BK-BK VI
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 18 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
Cincon Electronics Co. LTD
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Urządzenia domowe, medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 12,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
28,35" (720mm)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,17" x 1,69" x 1,45" (80,4mm x 43,0mm x 36,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, FCC, PSE, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A
Numer standardowy
60335-1; 60601-1
Moc (W)
18 W