CQB60W-110S12N
Numer produktu DigiKey
2034-3325-ND
Producent
Numer produktu producenta
CQB60W-110S12N
Opis
DC DC CONVERTER 12V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 5A 43V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CQB60W-110S12N Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Prod.
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Taca
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Moduł izolowany
Obudowa / skrzynia
Moduł
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
43V
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Numer standardowy
50155; 60950-1
Moc (W)
60 W
Bazowy numer produktu
Napięcie - izolacji
3 kV