CFM40C090-DR
Numer produktu DigiKey
2034-3718-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM40C090-DR
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 9V 4,45A
Modele EDA/CAD
CFM40C090-DR Modele
Kategoria
Moc (W)
40W
Producent
Cincon Electronics Co. LTD
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
84%
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,33" x 2,32" x 1,62" (110,0mm x 59,0mm x 41,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, FCC, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
9V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,45A